9 липня 2015 р.

Як подавати електронну заяву на вступ до ВНЗ

Міністерство освіти і науки України надали роз'яснення про порядок подання електронних заяв до вищих навчальних закладів України.


Роз'яснення щодо подання заяв на вступ в електронному вигляді МОН України оприлюднило на офіційному сайті в розділі Вступна кампанія.
Електронні заяви потрібно подавати через інтернет сайт ez.osvitavsim.org.ua

Основні три умови для можливості подання електронної заяви:
 • вступ за результатами ЗНО на денну форму ступеня бакалавр на основі повної загальної середньої освіти (документ для вступу атестат);
 • вступ на загальних підставах без пільг;
 • прізвище, ім'я та по батькові особи повинно збігатися у всіх документах (паспорт, атестат, сертифікат ЗНО).
Основні пункти порядку подання електронної заяви (за роз'ясненнями МОН):
 • Електронну заяву на вступ до ВНЗ мають право подати вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі та не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вищого навчального закладу. Прізвище, ім'я, по батькові вступника у документі про освіту повинні збігатись з прізвищем, іменем, по батькові вступника в документі, що посвідчує особу, а для вступників на основі повної загальної середньої освіти – також у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.
 • Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: ez.osvitavsim.org.ua.
 • Під час реєстрації вступник зазначає такі дані: адресу електронної пошти, до якої має доступ; серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ; номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти); серію та номер документа, що посвідчує особу, та коли й ким він виданий.
 • Подані вступником дані, що передбачені пунктом 3 цього розділу, перевіряються в Єдиній базі.
 • У разі збігу прізвища, імені, по батькові вступника у документах, що зазначені в пункті 1 цього розділу, дані про які знаходяться в Єдиній базі, 5 вступник отримує логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету. У разі втрати логіна та пароля вступник може відновити їх за умови звернення до служби підтримки адміністратора Єдиної бази.
 • Доступ до особистого електронного кабінету вступник отримує після введення свого логіна та пароля на інтернет-сайті за електронною адресою: ez.osvitavsim.org.ua.
 • В особистому електронному кабінеті вступник вносить до Єдиної бази такі дані про себе: стать, місце проживання, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів, середній бал додатка до атестата про повну загальну середню освіту, визначений відповідно до пунктів 2, 5 розділу VII Умов прийому, та обирає вищий навчальний заклад і напрям (спеціальність).
 • Подана вступником електронна заява відразу відображається у розділі Єдиної бази, до якого має доступ вищий навчальний заклад, обраний вступником. У момент подання електронна заява отримує статус «Зареєстровано в Єдиній базі».
 • Подана електронна заява може бути скасована вступником в особистому електронному кабінеті до моменту отримання статусу «Зареєстровано у вищому навчальному закладі» або «Потребує уточнення вступником». При цьому електронній заяві встановлюється статус «Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)».

*********************************
Цікавить Вступ до ВНЗ?
Підписуйтеся та спілкуйтеся у Facebook спільноті блогу про вступ та на записи у Google+
*********************************Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!