9 липня 2015 р.

Як подавати електронну заяву на вступ до ВНЗ

Міністерство освіти і науки України надали роз'яснення про порядок подання електронних заяв до вищих навчальних закладів України.


Роз'яснення щодо подання заяв на вступ в електронному вигляді МОН України оприлюднило на офіційному сайті в розділі Вступна кампанія.
Електронні заяви потрібно подавати через інтернет сайт ez.osvitavsim.org.ua

Основні три умови для можливості подання електронної заяви:
 • вступ за результатами ЗНО на денну форму ступеня бакалавр на основі повної загальної середньої освіти (документ для вступу атестат);
 • вступ на загальних підставах без пільг;
 • прізвище, ім'я та по батькові особи повинно збігатися у всіх документах (паспорт, атестат, сертифікат ЗНО).
Основні пункти порядку подання електронної заяви (за роз'ясненнями МОН):
 • Електронну заяву на вступ до ВНЗ мають право подати вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі та не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вищого навчального закладу. Прізвище, ім'я, по батькові вступника у документі про освіту повинні збігатись з прізвищем, іменем, по батькові вступника в документі, що посвідчує особу, а для вступників на основі повної загальної середньої освіти – також у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.
 • Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: ez.osvitavsim.org.ua.
 • Під час реєстрації вступник зазначає такі дані: адресу електронної пошти, до якої має доступ; серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ; номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти); серію та номер документа, що посвідчує особу, та коли й ким він виданий.
 • Подані вступником дані, що передбачені пунктом 3 цього розділу, перевіряються в Єдиній базі.
 • У разі збігу прізвища, імені, по батькові вступника у документах, що зазначені в пункті 1 цього розділу, дані про які знаходяться в Єдиній базі, 5 вступник отримує логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету. У разі втрати логіна та пароля вступник може відновити їх за умови звернення до служби підтримки адміністратора Єдиної бази.
 • Доступ до особистого електронного кабінету вступник отримує після введення свого логіна та пароля на інтернет-сайті за електронною адресою: ez.osvitavsim.org.ua.
 • В особистому електронному кабінеті вступник вносить до Єдиної бази такі дані про себе: стать, місце проживання, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів, середній бал додатка до атестата про повну загальну середню освіту, визначений відповідно до пунктів 2, 5 розділу VII Умов прийому, та обирає вищий навчальний заклад і напрям (спеціальність).
 • Подана вступником електронна заява відразу відображається у розділі Єдиної бази, до якого має доступ вищий навчальний заклад, обраний вступником. У момент подання електронна заява отримує статус «Зареєстровано в Єдиній базі».
 • Подана електронна заява може бути скасована вступником в особистому електронному кабінеті до моменту отримання статусу «Зареєстровано у вищому навчальному закладі» або «Потребує уточнення вступником». При цьому електронній заяві встановлюється статус «Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)».
Плануєте слідкувати за ходом вступної кампанії?
Підписуйтеся на нашу сторінку Вконтакте!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!