31 травня 2017 р.

Опубліковано завдання ЗНО з математики

Сьогодні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Український центр оцінювання якості освіти опублікував завдання сертифікаційної роботи.


Переглянути завдання

Завтра будуть оприлюднені правильні відповіді на завдання.
********************************
Цікавить Вступ в 2017 році?
Підписуйтеся та спілкуйтеся у Facebook спільноті блогу та на записи у Google+
********************************
За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з математики взяли 106 307 осіб, що становить 94% від загальної кількості зареєстрованих.

15 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити у пункт тестування через запізнення, 8 – через відсутність одного з обов’язкових документів. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечувало 18 832 особи. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігало 160 громадських спостерігачів і 9 представників засобів масової інформації.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з математики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву. Детальніше про умови участі в додатковій сесії – у відповідному розділі сайту УЦОЯО.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!