4 липня 2015 р.

Державне замовлення для ВНЗ 2015 року в більшій мірі спрямують на військову та медичну вищу освіту.

В 2015 році державне замовлення спрямують на військову та медичну освіту. Про це прозвітували у МОН прем'єр міністру на засіданні колегії МОН України.


Цьогоріч державне замовлення за ступенем бакалавр заплановано в обсязі 97 тисяч місць. Учасниками ЗНО в 2015 році стали близько 300 тис осіб. Врахочуючи, що близько 15-20% вступників не складуть ЗНО з хоча б трьох преметів орієнтовний загальний конкурс на місця державного замовлення складе 2-3 особи на місце.
На засідання колегії МОН 3 липня, участь в якому взяв прем'єр міністр України, було оголошено, що пріоритетами держаного замовлення в 2015 році є військова та медична вища освіта. Арсеній Яценюк закликав посадовців у МОН не надавати державне замовлення для вузів, які лише "друкують" дипломи про освіту, проте знань не надають. В значній мірі це звичайно пов'язано з хабарництвом у викладацьких колективах, наскільки в якому вузі проникла ця проблема.
Крім того Прем'єр міністр закликав МОН визначити стратегію державного замовлення на наступних п'ять років, яка би враховували ринок праці та потреба держави.

Плануєте слідкувати за ходом вступної кампанії?
Підписуйтеся на нашу сторінку Вконтакте!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!