28 квітня 2016 р.

Жителі Донбасу, Криму, а також учасники АТО можуть зареєструватися для участі в ЗНО до 20 травня

Український центр оцінювання освіти повідомляє, що для жителів Донбасу, Криму, а також учасники АТО до 20 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Як заначає УЦОЯО, згадані особи разом з реєстраційними документами мають також подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії та відповідний підтверджувальний документ.
Для учасника антитерористичної операції підтверджувальним документом є копія посвідчення учасника бойових дій або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
Для особи, яка проживає на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, – копія сторінки паспорта громадянина України, де вказано відомості про реєстрацію місця проживання. Якщо особа не має паспорта, підтверджувальним документом є копія відповідної сторінки паспорта громадянина України одного з батьків.
Рекомендації щодо процедури реєстрації розміщено в розділі Для жителів Донбасу, Криму, учасників АТО сайту УЦОЯО.
Про сім кроків для отримання українського атестата та вступу до ВНЗ України в 2016 році читайте в Дорожній карті для випускників із зони АТО та АР Крим на сайті МОН України. Дорожню карту підготовлено ГО «Фонд «Відкрита політика» спільно з Міністерством освіти і науки України та Українським центром оцінювання якості освіти.

Допис у Фейсбук першого заступника Міністра освіти і науки України щодо ситуації у Луганську.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!