25 травня 2016 р.

Що робити, якщо не так вдало складено ЗНО (вступ без ЗНО)

10-15% учасників ЗНО не зможуть бути встуниками до ВНЗ в 2016 році

З оприлюдненням порогового балу ЗНО з української мови та літератури, математики та історії України стало відомо яка частина вступників не склала кожен з тестів.

Зокрема 9 % учасників не склали ЗНО з української мови та літератури можуть починати готуватися до ЗНО з української мови і літератури 2017 року для можлвістів ступу в наступному році, враховуючи, що інші сертифікати імовірно будуть дійсні наступного року або ж вступати до професійно-технічних навчальних закладів на робітничі спеціальності (що не так вже і погано враховуючи стан ринку праці в Україні).

З математики не подолали пороговий бал 15% учасників та 13% з історії України. Таким чином у випадку не складеного ЗНО з української мови і літератури учасник ЗНО без шансів на вступ до ВНЗ.
Вступ без ЗНО

У випадку не складання ЗНО з іншого предмету все залежить від того чи обрано 3 чи 4 предмети та комбінацій предметів встановлених у правилах прийому до ВНЗ. Окрім того якщо учасник ЗНО складе лише 2 предмети (включно з української мовою і літературою) при вдалому випадку можна сподіватися на вступ до ВНЗ де достатньо 2 предмети та передбачено творчий конкурс.
2 тести ЗНО достатньо для вступу до коледжу за освітнім рівнем молодший спеціаліст а на спеціальності, де передбачено творчий конкурс віповідно достатньо складеного лише одного тесту ЗНО з української мови і літератури.

Окрім того варто не забувати про те, що навчальні заклади можуть встановлювати вищі мінімальні бали для подання заяви аніж 100, хоча це рідкість.

Вас цікавить вступна кампанія 2016?
Підписуйтеся на сторінку блогу вступ інфо Вконтакті.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!