9 лютого 2017 р.

Дистанційний курс підготовки до ЗНО з української мови презентували у МОН

Особливий дистанційний курс підготовки до ЗНО з української мови представили сьогодні у МОН. Курс підготовки безкоштовний та забезпечується онлайн-порталом EdEra.


Як повідомляє прес-служба МОН на курс можна записатися вже зараз на онлайн-порталі EdEra.

Унікальність методики, яка лягла в основу відеоматеріалів, полягає у використанні методу мнемоніки, що дозволяє запам’ятати великий обсяг інформації, створюючи асоціативні зв'язки між елементами. Наприклад, як запам’ятати всі глухі приголосні звуки української мови демонструє таке речення: «Усе це кафе, птах і чаша». Усі інші приголосні, відповідно, — дзвінкі. За допомогою подібних прийомів запам’ятовування правил займає мінімум часу та зусиль.

“Для Міністерства освіти і науки України надзвичайно важливо, що цим ресурсом можуть скористатися діти з непідконтрольних територій і Криму, адже вони вже три роки не вчать українську мову і літературу, історію України. Ці предмети необхідні для отримання атестату і продовження навчання вже у системі вищої освіти України”, - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей під час презентації.

Розробники курсу стверджують, що опанування матеріалів займає приблизно 4 години на тиждень. П’ятитижневий курс складається з 16 тем, тестових і відкритих завдань, допоміжних матеріалів і супроводжуючого інтерактивного конспекту на платформі EdEra Books.

Наповнення курсу розроблено експертом від «Освіторії» — учителем Новопечерської школи, кандидатом філологічних наук Ігорем Хворостяним та експертами освітнього проекту EdEra.
Планується, що навесні EdEra та «Освіторія» запустять ще один онлайн-курс з підготовки до ЗНО – курс «Українська література».


********************************
Цікавить Вступ в 2017 році?
Підписуйтеся та спілкуйтеся у Facebook спільноті блогу та на записи у Google+Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!