28 липня 2017 р.

Рейтинги на вступ інфо - кульмінація.

1 серпня вступники дізнаються зі списків рейтингів на vstup.info (вступ інфо) чи вдалося вступити на бюджетні місця. 26 липня був останній день подання заяв до ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти (за сертифікатами ЗНО) на денну форму навчання. Однак, зважаючи на лист МОН від 27.07.2017 № 1/9-411 "Щодо опрацювання інформації приймальними комісіями" у списках вступників можна очікувати незначних змін, що пов'язано з поданням паперових заяв в останні дні та вибірковою перевіркою конкурсних балів у прийнятих ВНЗ заявах.У згаданому листі МОН до приймальних комісій ВНЗ, зокрема зазначається:
"...Просимо звернути увагу на такі важливі аспекти опрацювання цієї інформації:
1. Перевірити (і в разі необхідності терміново завершити) внесення в базу всіх паперових заяв, які приймались у навчальному закладі.
2. Здійснити вибіркову перевірку правильності розрахунку конкурсних балів за всіма конкурсними пропозиціями, приділивши особливу увагу заявам:
- для розрахунку конкурсного балу за якими застосовується регіональний, сільський та галузевий коефіцієнти;
 - додатковим балам за участь у Всеукраїнській олімпіаді вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти та балам за успішне закінчення підготовчих курсів вищого навчального закладу;
- балам для призерів IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017
або 2016 року з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії
наук України 2017 або 2016 року..."
А також: " У разі сумнівів рішення має ухвалюватися на користь вступника."
Таким чином, зміни в списках можливі з двох основних причин – завершенням внесення паперових заяв та виявленням помилок при розрахунках балів.


Цікавить Вступ до ВНЗ?
Підписуйтеся та спілкуйтеся у Facebook спільноті блогу та на записи у Google+2 коментарі:

  1. Скоріше б розв'язку, а ви все зі своїми кульмінаціями...

    ВідповістиВидалити

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!