26 квітня 2016 р.

Пошук абітурієнтів через абіт пошук та vstup.info

Як здійснити пошук абітурієнтів у відкритих рейтинговий списках на сайтах абіт пошук (abit poisk) та vstup.info

Інколи виникає потреба здійснити пошук абітурієнтів - однокласника, знайомого чи просто особу, про яку хочете дізнатися в якому вищому навчальному закладі навчається. У цьому допоможуть відкриті рейтингові списки на сайтах абіт пошук (abit poisk) та vstup.info. 
Дана інформація доступна в мережі, оскільки кожен вступник до ВНЗ дає згоду на публікацію результатів вступних випробувань (ЗНО) у рейтингових системах, таким чином, здійснити пошук абітурієнтів досить просто.

Спершу розглянемо, яким чином працюють сайти vstup.info (інформаційна система Конкурс) та абіт пошук (abit poisk) а також як здійснити пошук абітурієнтів за допомогою цих систем.

Інформаційна система Конкурс - vstup.info

Інформаційна система конкурс - веб сайт, на якому відображено рейтингові списки вступників та відмітки щодо їх зарахування при наявності такого рішення приймальної комісії ВНЗ. Інформацію ІС Конкурс бедер з Єдиної державної електронної бази з питань освіти ЄДЕБО, в яку приймальні комісії вносять інформацію щодо вступників, зміну статусів їх заяв.
Оновлення інформації відбувається як правило один раз на день, проте інколи рідше.

Сайт абіт пошук (abit poisk)

Абіт пошук - сайт пошуку абітурієнтів - система з рейтинговими списками та додатковими можливостіми щодо їх відображення та окрім того, дає можливсіть знайти вступника по його прізвищу, року вступу та балу атестата. Проте є певні обмеження роботи сайту абіт пошук в 2016 році. Враховуючи, що сервіс пошуку абітурієнтів бере інформацію про рейтингові списки з ІС конкурс можливі затримки в оновленні даних. З 2016 року ІС конкурс відображає вступників у іормфті прізвище та Ініціали, тому, пошуковий сервіс абіт пошуку може відшукати абітурієнта лише за прізвищем та ініціалами (не повним ПІБ).

*********************************
Цікавить Вступ до ВНЗ?
Підписуйтеся та спілкуйтеся у Facebook спільноті блогу про вступ та на записи у Google+
*********************************

Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!