7 червня 2016 р.

Правильні відповіді до завдань тесту ЗНО з іспанської мови

Оприлюднені правильні відповіді до завдань з іспанської мови тесту ЗНО, який відбувся 6 червня.а УЦОЯО наголошують на те, що правильне виконання різних типів завдань сертифікаційної роботи оцінюється по-різному:

 1. завдання на встановлення відповідності (№ 1–5, 11-16) оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено або відповіді не надано;
 2. завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 6–10) оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано;
 3. завдання на заповнення пропусків у тексті (№ 17-42) оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано;
 4. завдання з розгорнутою відповіддю (№ 43) оцінюється від 0 до 14 балів за критеріями:
 • а. Змістове наповнення (опрацювання трьох умов, зазначених у комунікативній ситуації)
 • а1 – перша умова: 0,1 або 2 бали.
 • а2 – друга умова: 0, 1 або 2 бали.
 • а3 – третя умова: 0, 1 або 2 бали.
 • b. Структура тексту та зв’язність
 • b1 – логіка викладу та зв’язність тексту (наявність з’єднувальних елементів у тексті): 0, 1 або 2 бали.
 • b2 – відповідність письмового висловлення заданому формату (твір, лист (особистий, діловий), оголошення, записка тощо): 0, 1 або 2 бали.
 • с. Використання лексики (лексична наповнюваність, володіння лексичним матеріалом): 0, 1 або 2 бали.
 • d. Використання граматики (морфологія, синтаксис, орфографія): 0, 1 або 2 бали.


Якщо учасник отримує 0 балів за одним з критеріїв, то в такому випадку вся робота оцінюється в 0 балів. Якщо учасник не виконав завдання, власне висловлення вважається ненаписаним і вся робота оцінюється в 0 балів. Критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю з іспанської мови розміщено в розділі «Підготовка до ЗНО».
Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з іспанської мови, – 56.
До 18 червня відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав» з іспанської мови. Результати тестування з іспанської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання, що створені на сайті Українського центру.

*********************************
Цікавить Вступ до ВНЗ?
Підписуйтеся та спілкуйтеся у Facebook спільноті блогу про вступ та на записи у Google+
*********************************

Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!