24 липня 2017 р.

Вступити на бюджетне місце у ВНЗ в 2017 році.

Залишається менше 3-х днів подання заяв до ВНЗ, рейтинги наповнилися заявами та кожен абітурієнт бачить, що шанс вступити на бюджетне місце не такий вже й реальний.
Нам вдалося дізнатися, куди точно вдасться вступити на бюджетне місце та якщо поталанить – отримувати стипендію.Багато абітурієнтів очікують вступити на бюджет та не залежати від батьків хоча б в частині оплати за навчання у ВНЗ, проте широкий конкурс влаштований таким чином що вступити вдасться лише вступникам з високими балами ЗНО.
Ми дізналися, що у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка на фізико-математичному факультеті реально вступити на бюджетні місця навіть з невисокими балами.
Ви думаєте, що закінчивши фізмат можна працювати лише вчителем у школі? Не правда. Не секрет, що серед випускників фізмату - ректор ТНПУ  Володимир Кравець. За нашою інформацією, один з випускників фізмату є відомий народний депутат. А що важливо – знання, отримані на фізматі, дозволять інтегруватися у будь-яку життєву справу.
Головне – здане ЗНО в 2016-2017 роках з таких предметів:

  • українська мова та література
  • математика
  • фізика або іноземна мова.

Кількість фіксованих місць державного замовлення на 2017 рік за освітніми програмами:
  • Фізика та інформатика - 13 державних та 40 ліцензійних місць
  • Математика та інформатика - 30 державних та 60 ліцензійних місць
  • Інформатика та математика - 16 державних та 50 ліцензійних місць

Конкурсну ситуацію та шанси вступу в 2017 році залежно від балів можна прорахувати самостійно переглядаючи рейтинг та пріоритети вступників 2017 року та бали у зарахованих в 2016 році.

Фізика та інформатика:
переглянути рейтинг 2017
переглянути бали у зарахованих в 2016

Математика та інформатика
переглянути рейтинг 2017
переглянути бали у зарахованих в 2016

Інформатика та математика 
переглянути рейтинг 2017
переглянути бали у зарахованих в 2016

Маєте необхідне здане ЗНО та "запасні пріоритети" - не вагайтеся, подавайте заяви до ТНПУ на усі спеціальності фізмату, та очікуйте на яку вдасться вступити на бюджет. https://ez.osvitavsim.org.ua

Маєте запитання щодо вступу - телефонуйте до приймальної комісії ТНПУ

Якщо ж не підійшли предмети ЗНО або використали усі пріоритети, зробіть хорошу справу – поділіться з однокласниками та друзями цією інформацією у соц-мережах!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!