ВНЗ Львова на вступ інфо, рейтингові списки зарахованих 2015

Рейтингові списки ВНЗ Львова. Списки зарахованих на місця державного замовлення, контрактне навчання у ВНЗ Львова. Університети, Академії, Інститути та Коледжі Львова на вступ інфо

Рейтингові списки ВНЗ вступної кампанії 2016 >>>


4 коментарі:

 1. В Україні немає «ВУЗів»!!! Є ВНЗ — вищий навчальний заклад, або просто виш!!!
  Абревіатура «ВУЗ» — російська і розшифровується як «высшее учебное заведение»!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Редактор блогу10 липня 2015 р. о 21:45

   Повністю згідні, українсько-розмовне (совкове) "вуз" потрібно викорінювати, на цій сторінці виправлено, на вихідні постараємося організувати на всіх сторінках блогу, заходьте з понеділка).

   Видалити
 2. Скажіть будь ласка на скільки достовірна ваша інформація. Оскільки ми зареєструвались у перший день вступної кампанії, а свого прізвища на вашому сайті у списку зареєстрованих не знайшли. Ходили до приймальної комісії - нам підтвердили, що в базі внз ми зареєстровані. Яким чином ви формуєте свою базу?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Редактор блогу13 липня 2015 р. о 23:15

   Блог вступ інфо, крім заміток блогу присвячених вступній кампанії, має сторінки областей з переліками начальних закладів, назви яких є посиланнями на сторінки цих навчальних закладів у інформаційній системі Конкурс (Сайт vstup.info). Як і дана сторінка вузів Львова на вступ інфо, такі сторінки на нашу думrу корисні у випадку, якщо ІС Конкурс має перевантаження та інколи навіть головна сторінка може не завантажуватися (особливо при завершенні термінів прийому документів та при формуванні списків рекомендованих до зарахування), прямі посилання на вступ інфо тих же Львівських ВНЗ дозволяють заощадити час (нерви:) та відкривати сторінку конкретного навчальних закладів на вступ інфо значно оперативніше. ІС Конкурс в свою чергу, де фактично безпосередньо конкурсні списки, розміщені, оновлює інформацію з ЄДЕБО (Єдина державна електронна база з питань освіти), до якої ВНЗ передають інформацію про подані заяви, рейтинги, рекомендації, зарахування. ІС Конкурс оновлюється один-2 ради на день час оновлення вказано на початку сторінки, тому можуть бути затримки. Якщо час реєстрації заяви після часу оновлення, тоді потрібно очікувати наступного оновлення.

   До речі, ще є сайт абіт пошук можливо ви на нього дивитеся? (abit-poisk.org.ua) Це сайт незалежного розробника, який бере дані з ІС Конкурс (вступ інфо). На нашому блозі також часто можна знайти прямі посилання на абіт пошук, на сайті вузу до прикладу. Якщо дивитися на абіт пошук, дані від реальних в ЄДЕБО можуть мати затримку до 2-х днів.(оновлення ІС конкурс з ЄДЕБО + оновлення абіт пошук з ІС конкурс). В минулі роки абіт пошук показував досить корисну дані щодо заяв вступників, які дозволяли зорієнтуватися в тому подавати чи не подавати заяви на вступ, щоб бути зарахованому під час "добору" на місця державного замовлення з числа вступників після третьої хвилі. Цього року правила зовсім інші, хвиль не буде, лише одна рекомендація з атоматичною вичисткою вступників, щоб вони не дублювалися в списках рекомендації (на основі пріоритетів - тобто хто куди більше хоче вступити, лише одна рекомендація) тому очікувати що буде відображати корисного абіт пощук досить цікаво чи просто дублювати вступ інфо (що також на початках корисно) чи щось додаткове, це дуже цікаво. Побачимо.

   Видалити

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!