14 червня 2016 р.

Скорочення держзамовлення для ВНЗ не буде - Міністр освіти і науки.

Скорочення обсягів місць державного замовлення для ВНЗ не буде - Міністр освіти і науки Лілія Гриневич

Сьогодні відбулося засідання Спілки ректорів вищих навчальних закладів України на якому Міністр освіти і науки Лілія Гриневич запевнила, що скорочення обсягів державного замовлення при його формуванні не буде. Нагадаємо, раніше у МОН повідомили про зменшення кількості бюджетних місць державного замовлення для ВНЗ на 10,8% та одночасне збільшення бюджетних місць на ІТ спеціальності.

Участь у засіданні взяв Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, який повідомив, що «одним із результатів нашої зустрічі повинно стати налагодження діалогу, оскільки ухвалений менш ніж два роки тому «Закон про вищу освіту» потребує спільних зусиль для імплементації». Окрім того, як зазначив В’ячеслав Кириленко «Має бути взаємодія Уряду, вищої освіти, громадського середовища та місцевої влади у цьому напрямку».

У зв'язку з вищевказаним, можна твердити про значний брак комунікації в останні роки між МОН, вищими навчальними закладами та іншими згаданими інституціями. Маємо надію, що це буде вирішено задля можливості реформування вищої освіти..

За матеріалами Урядового порталу

*********************************
Цікавить Вступ до ВНЗ?
Підписуйтеся та спілкуйтеся у Facebook спільноті блогу про вступ та на записи у Google+
*********************************Немає коментарів:

Дописати коментар

Маєте власну думку? Не соромтеся, поділіться з читачами!